Osman YÜKSEL,
Banka Şube Müdürü
Daha fazla bilgi edi­nin

23 Yıllık bankacıyım. Andulasyon Terapi Sistemini 4 hafta kullandım. İleri düzeyde boyun fıtığı, huzursuz bacak sendromu, 3-4 aydır devam eden sırt ve göğüs ağrıları ve reflü rahatsızlığım var.

Mesleğim gereği stres kaçınılmaz ve buna bağlı olarak ağrılar oluşuyor.

İlk 15 günlük terapi sonrası olumlu etkiyi oldukça net hissettim. Aylardır devam eden göğüs ve sırt ağrılarım için birçok hastane ve doktora gitmiştim; iğneler, ilaçlar kullandım ama bir sonuç alamadım.

3. haftadan sonra boyun fıtığına bağlı sırt ve göğüs ağrılarım ve uzun yıllardır devam eden bacak huzursuzluğum eskisiyle kıyaslanmayacak kadar azaldı. Yorgunluk sonrası terapilerde vücudum kendine geldi, kendimi çok daha dinç ve huzurlu hissetmeme neden oldu, göğüs ağrılarımdan kurtuldum.

Andulasyon Terapi Sistemini kesinlikle tavsiye ediyorum. Terapiler sonucunda gözlemlediğim; vücuttaki kan dolaşımı, su ve oksijen dengesini düzenliyor, negatif enerjiyi absorbe ediyor, her bölgeye özel programlarla daha etkili sonuç alınıyor. Stres, kan dolaşımı, yorgunluk, sinir sistemi kaynaklı ağrılarım üzerinde oldukça etkili oldu.

Gereksiz önyargılar yerine denemek gerekiyormuş. Kumandası oldukça kolay ve kullanışlı.

Firma çalışanlarına, nezaketleri ve gösterdikleri anlayış için teşekkür ediyorum.

Zeynep AYDINLIK,
İnsan Kaynakları Uzmanı
Daha fazla bilgi edi­nin

1,5 aydır Andulasyon Terapi Sistemini kullanıyorum. Bel fıtığı ve hipertansiyon sorunum var. Andulasyon Terapi Sisteminden sonra ağrılarım yok denecek kadar azaldı, daha relax oldum. Özellikle benim gibi ağrılarla yaşamak zorunda olanlara tavsiye ediyorum.

Mehmet TEKİN,
Emekli Subay
Daha fazla bilgi edi­nin

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Bel fıtığı rahatsızlığım var. Andulasyon Terapi Sisteminden sonra ağrılarım azaldı, hayat standartımı daha rahat yerine getirebiliyorum. Bel fıtığında iyileşme olduğunu düşünüyorum. Özellikle hareketsiz çalışanlara veya spor yapamama ya da tembelliği olanlara, aslında herkese tavsiye ediyorum.

Okşan BEYAZDAN,
Yönetici
Daha fazla bilgi edi­nin

1 yıldır Andulasyon Terapi Sistemini kullanıyorum. Kendimi daha zinde hissediyorum. Sürekli masa başında çalıştığım için sırt ve boyun ağrılarım vardı, onlardan kurtuldum. Andulasyon Terapi Sistemini herkese tavsiye ediyorum.

Şefik ÜSTÜNDAĞ,
Gümrük Müşaviri
Daha fazla bilgi edi­nin

56 yaşındayım, 1 aydır Andulasyon kullanıyorum. Andulasyon kullanımından sonra kendimi rahatlamış ve gevşemiş hissediyorum. Dolaşım sistemiminde rahatladığını hissediyorum. Andulasyon terapi sistemini herkese tavsiye ediyorum.

Burcu KILIÇ,
Tekniker
Daha fazla bilgi edi­nin

2 aydır Andulasyon kullanıyorum. Andulasyon kullanımından önce byn fıtığı rahatsızlığı vardı, andulasyon ile birlikte tüm ağrılarımdan kurtuldum. Sağlığıma kavuşmamda böyle bir imkan sağlağınız için çok teşekkür ediyorum.Andulasyon terapi sistemini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cevriye ÜSTÜNDAĞ,
Emekli Hemşire
Daha fazla bilgi edi­nin

2 aydır Andulasyon kullanıyorum. Andulasyon kullanımından sonra işim kolaylaştı, bedensel ve ruhsal olarak rahatladım. Andulasyon terapi sistemini herkese tavsiye ediyorum.

Cemil ARSLAN,
Fizyoterapist
Daha fazla bilgi edi­nin

ADI SOYADI : Cemil ARSLAN

BRANŞI : Fizyoterapist

ATS UYGULANAN HASTAYA AİT BİLGİLER : 17 yaşında, Erkek, Serebral Palsi, 4 extremite spastik, eklemlerde kontraktür var. ATS UYGULAMA SONRASINA AİT GÖZLEMLER : Hasta terapi sırasında gevşemiş, mental olarak iyi durumdaydı. Hasta ailesi uygulanan Andulasyon terapisinden oldukça memnun kaldığını belirtti

Gönül BIÇAKCI,
Fizyoterapist
Daha fazla bilgi edi­nin

ADI SOYADI : Gönül BIÇAKCI

BRANŞI : Fizyoterapist

ATS UYGULANAN HASTAYA AİT BİLGİLER : 40 yaşında, Bayan, Emboli atmasına bağlı sağ taraf svo geçirmiştir. Hastanın sağ kolundaki spantisiteye bağlı omuz ve boyunda ağrı vardı.

ATS UYGULAMA SONRASINA AİT GÖZLEMLER : Akımlar arasındaki geçişi hasta çok net hissetmiştir. Boyun ağrısında %90 azalma olmuştur. Omuz hareketleri artmıştır. Ağrı azalmasından dolayı hareketleri rahatlamıştır. Andulasyon Terapisinden olumlu sonuç alınmıştır. Tedavimize ek olarak Andulasyon Terapisinden faydalanmasını önerilmiştir.

Sinan TURAN,
Fizyoterapist
Daha fazla bilgi edi­nin

ATS UYGULANAN HASTAYA AİT BİLGİLER : 11 yaşında, Erkek, DMD (Kas Hastası), 1 yaşında DMD teşhisi konulan hasta şu anda destekli oturma, destekli dönme seviyesine geriledi. Bütün günlük yaşam aktivitelerinde bağımlı. Hareketsizliğe bağlı komplikasyonlar gözleniyor.

ATS UYGULAMA SONRASINA AİT GÖZLEMLER : İki seanslık deneyimin ardından hasta kendini daha rahat hissettiğini ifade etti. Vücudunda genel bir rahatlama gözlendi. Ailesi Batuhan’ın gece daha rahat uyuduğunu ifade etti.

Sernur ATICI,
Fizyoterapist
Daha fazla bilgi edi­nin

ADI SOYADI : Sernur ATICI

BRANŞI : Fizyoterapist

ATS UYGULANAN HASTAYA AİT BİLGİLER : 25 yaşında, Bayan, SMA hastası. Dizlerinde flexör yönde kontraktür olduğundan ve kas zayıflığı da bulunduğundan yürüyememektedir. Kontraktüre bağlı olarak ağrı şikayetleri vardır. Özellikle bel ve diz bölgesinde. ATS UYGULAMA SONRASINA AİT GÖZLEMLER : Genel anlamda gevşediği söylenebilir. Özellikle germe sırasında kas kısalığından kaynaklı ağrının dışında oluşan eklem ağrılarının azaldığını gözlemledik. Ailesi de benzer gözlemlerde bulundu. Hastanın ağrıya daha geç tepki verdiğini belirtti.

Turan YAVUZ ,
Fizyoterapist
Daha fazla bilgi edi­nin

ATS UYGULANAN HASTAYA AİT BİLGİLER : 38 yaşında, Erkek, Sol hemipleji, 21 yaşında diyabet hastası olan Erdal bey 2 yıl önce inme geçirmiş ve sol hemipleji tanısı konmuştu.

ATS UYGULAMA SONRASINA AİT GÖZLEMLER : Hasta Andulasyon Terapisi sonrasında vissarel gevşemeyi %15 gibi sağlamış olduk. Tek seansta %15 lik bir gevşeme kronik kemolojik bir hasta için çok çok iyi bir sonuçtu.